Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy XII

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square Enix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy XII

     Final Fantasy XII to najnowsza odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, która wydana została przez Ubisoft  Entertainment w lutym 2007 roku na platformę Playstation 2.

     Akcja rozgrywa się w krainie Ivalice, zdominowanej przez złowrogie imperium Archadia. Z kolejnymi podbojami zmniejsza sie skrawek wolnego terytorium, a odwieczni przeciwnicy potężnej tyranii – królestwo Dalmasca bliscy sa klęski. Pojawia się jednakże ktoś, kto zaburzyc może istniejący układ sił. Tą osobą jest księżniczka Ashe, a jej celem – wzniecenie powstania, które ma szansę powalić Archadię na kolana. Wśród jej sojuszników, znajduje się pewien młody chłopak o imieniu Vaan, w którego przyjdzie nam się wcielić.


     Programiści ze studia Square Enix postarali się, by kolejny tytuł nie był zwykłym klonem, lecz wprowadził pewną innowacyjność w cały projekt. Poprawki nie są może rewolucyjne, lecz stanowią cenne uzupełnienie mechaniki gry. Tradycyjnie, sterujemy grupą postaci, a otaczający nas świat widzimy z perspektywy trzeciej osoby. Co nowe jednakże, tym razem mamy rozszerzoną kontrolę nad rotacją kamery. Umieszczona pod jednym z przycisków funkcja, umożliwia pełen 360-stopniowy obrót, przez co, mamy dużo większy wgląd w otoczenie. Pewną nowościa jest także, fakt, iż pola bitew na których przyjdzie nam toczyć starcia, składają się teraz z elementów odpowiednio proporcjonalnych do naszych bohaterów. Zniknęła więc w końcu, znana z wcześniejszych odsłon serii Final Fantasy, nienaturalność skali postaci względem otoczenia.


     Final Fantasy XII została gorąco powitana. Jest wielokrotnym zdobywcą tytułu Gry Roku w wielu rankingach. Obecnie jest na czwartm miejscu pośród najlepiej sprzedających się gier na platformę Playstation 2 na świecie.


     Trailer poniżej.

­ ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy XII