Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy VIII

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square Enix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy VIII

     Final Fantasy VIII to ósma już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, która wydana została przez Square w 1999 roku na platformę Playstation i PSP.


     Jak przystało na kolejne dziecko cyklu i tym razem naszym głównym zadaniem będzie ocalić świat. Jako młody najemnik, razem z towarzyszami broni powstrzymać musimy tajemnicza czarodziejkę, której czyny prowokują globalny konflikt. Rozgrywka nie różni się zbyt mocno od wcześniejszych tytułów. Mamy trzy płaszczyzny działania. Jest zatem mapa świata, która umożliwia nam poruszanie się pomiędzy kolejnymi terytoriami, plansze, które będziemy eksplorowac w trakcie gry, a także pola bitew, gdzie przyjdzie nam toczyć starcia.


     Gra została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków. Osiągnęła 22 miejsce w rankingu na najlepszą produkcję wszechczasów według magazynu Famitsu. Do marca 2003 roku, sprzedano ponad 8 milionów kopii Final Fantasy VIII.


     Trailer poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy VIII

dodał: ~Piotr , 08.10.2009

Chciałbym pobrać Final Fantasy 8?