Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy VII

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square Enix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy VII

     Final Fantasy VII to kolejna już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, która wydana została przez SCEE w 1997 roku na platformę Playstation.


     Wcielamy sie w postać najemnika o imieniu Cloud Strife. Razem z grupą innych rebeliantów, postaramy sie powstrzymać złowrogą korporację Shin-Ra przed zniszczeniem świata. Z czasem okazuje się, iż nie jest to nasze jedyne zmartwienie, bowiem ujawnia się nasz inny potężny przeciwnik – indywiduum o imieniu Sephiroth.


     Final Fantasy VII to pierwszy z tytułów tej popularnej serii, w którym wykorzystano trójwymiarową grafikę by stworzycć postacie i osadzić je na wcześniej wyrenderowanym tle. Gra okazała się na tyle innowacyjna w swoim czasie, iż okrzyknięta została najbardziej inspirującą produkcją wszech czasów. Bardziej materialnym wyrazem uznania dla tytułu jest pozycja najlepiej sprzedającej się odsłony cyklu z blisko 10 milionami egzemplarzy na koncie.


     Trailer poniżej.

­
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy VII