Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy VI

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy VI

     Final Fantasy VI to kolejna już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, która wydana została przez SCEE w 1994 roku na platformę Playstation i Nintendo Game Boy Advance.


     Jak przystało na cykl, tak i w tej odsłonie naszym głównym zadanie pozostaje ocalenie świata. Tym razem dokonamy tego dysponując grupą rebeliantów, a naszym głównym przeciwnikiem sa żołnierze imperialnej tyranii. Rozgrywka odbywa się na czterech planach. Pierwszym jest mapa krain które przemierzamy, drugim – płaszczyzna na której eksplorujemy podziemia i miasta. Do tego dochodzi jeszcze pole bitwy gdzie toczymy starcia, jak również menu główne, w którym wy­bierać będziemy pomiędzy bohaterami i ekwipunkiem.


     Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy VI