Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy V

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: TOSE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy V
­

     Final Fantasy V to kolejna już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, wydanej na platformy Playstation (2002 rok) i Nintendo Game Boy Advance (2007 rok).


     Akcja zawiązuje się, gdy wędrowiec o imieniu Bartz próbuje rozwiązac zagadkę tajemniczego meteorytu. Niedługo później, na swojej drodze spotyka innych poszukiwaczy, który przekazują mu przerażającą prawdę. Świat jest w niebezpieczeństwie! Czte­ry kryształy będące pieczęcią strzegącą złego czarownika o imieniu Exdeath, są zagrożone. Powstrzymać Złego przed wydostaniem się zaś, mogą tylko nasi bohaterowie...


     Tradycyjnie, mamy do czynienia z wypełnianiem kolejnych zadań. Nasze postacie nabierają doświadczenia, zdobywają coraz lepszy ekwipunek tak, by przygotować sie do nieuniknionej konfrontacji z głównym zagrożeniem. W międzyczasie eksplorujemy świat dookoła nas, odwiedzamy sklepy, tawerny, wchodzimy w interakcję z innymi postaciami zamieszkującymi krainę i ubijamy setki potworów. W grze poza głównym wątkiem, znajduje sie także kilka zadań pobocznych.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy V

dodał: ~mikulec , 24.11.2010

git gra