Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy IX

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square Enix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy IX

     Final Fantasy IX to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, która wydana została przez Square w 2000 roku na platformę Playstation.


     Tym razem fabuła zabierze nas do świata nazwanego Gaia. Zostaniemy rzuceni w sam środek konfliktu toczącego się pomiedzy kilkoma nacjami. Jako młody złodziej o imieniu Zidane Tribal, postaramy sie powstrzymać ambitną, a zarazem okrutną królową Brahne. Jak przystało na jedną z klasycznych odsłon serii, system poruszania się i eksplorowania świata pozostał niezmieniony. Kontrolujemy grupę postaci, a naszym głównym zadaniem pozostaje stopniowe rozwijanie naszych umiejętności, a zarazem powstrzymywanie kolejnych przeciwników. Zmiany jakie zaszły w stosunku do poprzednich części Final Fantasy sa raczej drobne, wiec każdy miłośnik cyklu nie będzie miał żadnych problemów by odnaleźć sie w realiach produkcji.


     Trailer poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy IX

dodał: ~banan1539 , 02.11.2010

zajebista gra naprawde polecam!!1\n