Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy IV

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square / Matrix Software / TOSE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy IV

     Final Fantasy IV to kolejna już odsłona bardzo popularnej serii gier RPG, wielokrotnie wznawianej i przystosowywanej do działania na różnych platformach. Oryginalne wydanie sięga roku 1991, wersja na Playstation powstała w 2002 roku, na Game Boy Advance w 2005 roku, a na Nintendo DS dopiero w 2008 roku.

­

     Wcielamy się w postać Mrocznego Rycerza noszacego dumne miano Cecila, zaś naszym zadaniem będzie, powstrzymać złowrogiego Golbeza. By to uczynić będziemy musieli zdobyć tajemnicze kryształy, przemierzyć trzy odrębne krainy i toczyć liczne boje ze sługami naszego głównego oponenta. Na całe szczęście nie jesteśmy sami – liczyć bowiem możemy na pomoc naszych towarzyszy broni, którzy ramię w ramię z nami będą odpierać ataki hord wroga.


     Final Fantasy IV to pierwsza odsłona serii, w której zastosowano, innowacyjny jak na tamte czasy system ATB (czyli Active Time Battle), który stał się na dłuższy czas niejako wizytówką całego cyklu. Gra niejednokrotnie zdobywała tytuły najlepszej gry w swojej kategorii i uważana jest za jeden z milowych kamieni w rozwoju tego typu rozrywki.


     Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy IV