Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: TOSE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy II

     Final Fantasy II to kontynuacja bardzo popularnej gry RPG. Pierwotnie wydana w 1988 roku, funkcjonowała jedynie na rynku w Japonii do czasu, gdy rosnące zainteresowanie tytułem zmobilizowało wydawców do przeniesienia produkcji na popularne platformy. I tak doczekaliśmy się edycji Final Fantasy II PSP, czy też wersji na Nintendo Game Boy Advance.


     Bohaterami produkcji TOSE i Square, są młodzi ludzie, których rodziny zostały pozbawione życia w trakcie inwazji wrogich wojsk. Dołączają oni do ruchu oporu i wyruszają z misją by zabić złowrogiego Imperatora odpowiedzialnego za liczne zbrodnie. Na swojej drodze napotkają wiele przeciwności, bowiem zmierzyć się im przyjdzie nie tylko z żołnierzami, ale i istotami z najgłębszych czeluści piekieł, jako że wrogi przywódca ma po swojej stronie także demoniczne siły i nie cofnie sie przed niczym by zdobyć władzę nad światem.


     Rozgrywka obfituje w wiele elementów, które wyznaczają cechy charakterystyczne całej serii. Tradycyjny system zdobywania doświadczenia zastąpiono nowym, polegającym na rozwijaniu jedynie tych umiejętności i atrybutów, których używaliśmy w czasie gry. Walka odbywa się w turach, przed kazdym zaś starciem możemy, korzystając ze specjalnego panelu, uzbroić i wyposażyć nasze postacie.


     Materiał z gry poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy II