Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square / TOSE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 11.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Final Fantasy

     Final Fantasy to pierwsza część niezwykle popularnej gry RPG. Pierwotnie wydana w 1987 roku, funkcjonowała jedynie na rynku w Japonii do czasu, gdy rosnące zainteresowanie tytułem zmobilizowało wydawców do przeniesienia produkcji na popularne platformy. I tak doczekaliśmy się edycji Final Fantasy na mobilną konsolę PSP , czy też wersji na Nintendo Game Boy Advance.


     Bohaterami produkcji TOSE i Square, jest czterech młodych Wojowników Światła. Każdy z nich jest powiernikiem jednego z żywiołów, zamkniętego w postaci kuli. Los całego świata spoczywa w ich rękach, bowiem tylko oni są w stanie pokonać strasznego przeciwnika, zagrażającego egzystencji wszelkiego życia.


     Rozgrywka obfituje w wiele elementów, które wyznaczają cechy charakterystyczne całej serii. Walka odbywa się w turach, przed każdym zaś starciem możemy, korzystając ze specjalnego panelu, uzbroić i wyposażyć nasze postacie. Każda bitwa owocuje zdobytym doświadczeniem, a co za tym idzie kolejnymi możliwościami rozwoju naszej postaci. Poruszamy się korzystając z mapy świata, ewentualnie płaszczyzny podziemi lub miast, walka natomiast ma miejsce na oddzielnych planszach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy