Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black/Matrix 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Flight-Plan
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Black/Matrix 2

     Stworzona przez programistów ze studia Flight-Plan turowa produkcja RPG, zatytułowana Black/Matrix 2, wydana została w marcu 2002 roku przez InterChannel na platformę Playstation.


     Świat gry w znacznej mierze oparty jest na mitologii chrześcijańskiej, połączonej z wieloma elementami fantasy. Głównym założeniem jest, iż historia ludzkości potoczyła się nieco innym torem. Siły Piekła zwyciężyły odwieczną batalię z Siłami Niebios, co spowodowało "przepisanie" historii na nowo, tym razem według demonicznych wskazówek. To z kolei stworzyło zupełnie nowe tradycje i wierzenia. Potomkowie zwycięskich diabłów rządzą światem i znani są jako Czarnoskrzydli. Podlegli im potomkowie Niebios, znani jako Białoskrzydli, uważani są za podrzędną rasę i traktowani jako niewolnicy. Wybucha kolejny konflikt, a demony zmuszone sa cofnąc się do defensywy. Pomiędzy skłóconymi klasami znajdują się jeszcze ludzie, którzy jako Bezskrzydli mogą przeważyć szale wojny. W nowej rzeczywistości, do rangi grzechu śmiertelnego, karanego tak surowo jak tylko można, urasta miłość...


     Nowa wersja znanej gry, wprowadza trójwymiarową planszę. Gracz trzyma kontrolę nad grupą postaci, podróżujących przez pola bitew i zrujnowaną krainę. Rozgrywka jest liniowa i składa się głównie z toczenia walk na przemian z wizatami w sklepach (w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, sklepy dostępne są z panelu zarządzania postaciami, a miasta zostały zlikwidowane) w celu zakupu sprzętu i ulepszeń. Do tego, od czasu do czasu pojawi się okazja by zwerbować jakąś postać i skusić do podróżowania razem z naszą wesołą gromadką.


     Jako, że mamy do czynienia z turowym RPG, gdy nadchodzi czas walki, postacie poruszają się na przemian. Każda z postaci może podjąć do trzech akcji w swojej turze. Z reguły więc mamy możliwość poruszenia się, ataku lub użycia przedmiotu. W zależności od planszy i przebiegu fabuły, czasami pojawiają się dodatkowe akcje. Jak w każdej grze fabularnej opartej na elementach fantasy, tak i tutaj nie zabraknie czarów, magicznych przedmiotów i różnorakiej broni czy wyposażenia, stworzonego by pomóc nam pozbywać się przeciwników.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black/Matrix 2