Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heavy Rain

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Przygodowe
Producent: Quantic Dream
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Heavy Rain

PlayStation 3
Opis - Heavy Rain

Heavy Rain game to gra, która zagościła na monitorach konsol w lutym 2010 roku. Jest to dość ciekawy projekt, w którym postanowiono odwzorować realistycznie zachowania psychologiczne występujących postaci. A jaki jest gameplay Heavy Rain?

Główną bohaterką zabawy będzie reporterka Madison Page. Prowadzi ona śledztwo dotyczące morderstw. Prócz niej w grze pokierujemy poczynaniami trzech innych postaci. Fabuła jest dość mroczna i niejasna, zaś sami producenci trzymają ją w tajemnicy, chcąc aby każdy gracz poznał ją samemu. Dlatego też nie doczekaliśmy się jakieś wersji demonstracyjnej Heavy Rain do pobrania za darmo. Wiadomo jednak, że pojawia się qucik time venty – od szybkości naciskanych przycisków na padzie będzie zależeć powodzenie danej akcji. Momentami będzie ciężko – niektóre wydarzenia wymagają naciśnięcia kilku przycisków na raz!


Tak więc nie było wersji demo Heavy Rain, ale możemy obejrzeć co nieco na trailerze gry, który znajduje się również na naszych stronach. Mamy też wysokiej jakości grafiki z gry – ściągnij screeny Heavy Rain za free. To jedyny w tej chwili darmowy materiał Heavy Rain. Zwraca uwagę wspaniałe odwzorowanie ludzkich postaci w grze. Na dostępnych filmikach z gry widać prawdziwych ludzi z krwi i kości. Sama zadania w grze to klasyczne zbieranie i wykorzystywanie przedmiotów oraz rozwikływanie zagadek. Spryt i zdolność logicznego myślenia będą usilnie wskazane do ukończenia zabawy – a ponoć zakończenie będzie niejedno.

Heavy Rain wyszło po polsku, zaś za wydanie wersji Heavy Rain pl odpowiada  polski oddział Sony Online Entertainment. Dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Heavy Rain. Jeśli będziesz szukać dodatkowych informacji o tej produkcji, uważnie wpisuj nazwę gry w wyszukiwarce, bowiem często spotykane błędy to „heavy rains” oraz „haevy rains”.

Wszystko wskazuje na to, że pogramy w Heavy Rain tylko na PS3. Grę można kupić zarówno w wersji tradycyjnej, jak też i wykonać download Heavy Rain przez PSN. Pełna wersja Heavy Rain pojawiła się tam  w lutym,  ponieważ gra zapowiadała się świetnie, miejmy nadzieję, że dobre wyniki sprzedaży skłonią producentów do wydania Heavy Rain na PC. A póki co pobierz grafiki Heavy Rain, obejrzyj dostępne materiały wideo i czekaj na premierę tego tytułu!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heavy Rain

dodał: ~sdesew , 25.08.2010

spoko gra

Przygodowe