Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MONOPOLY

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - MONOPOLY

Połączenie z siecią
Opis - MONOPOLY
Wydana na konsole gra Monopoly to oczywiście wirtualna adaptacja popularnej gry planszowej, która od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem na świecie. Wirtualna adaptacja tego tytułu posiada takie same zasady, jak i klasyczna planszówka, nie zmienił się również gameplay Monopoly.

Jeśli więc lubisz tą zabawę, możesz spokojnie nabyć ten tytuł. Tym bardziej, że dzięki trybowi Monopoly online możesz grać na żywo z innymi graczami z całego świata, a chętnych do zabawy nigdy nie brakuje.  Podczas wieloosobowej gry w Monopoly mogą bawić się cztery osoby.  Co ciekawe, nie czekamy tu, aż pozostali wykonają swe ruchy, a wszyscy grają w tym samym momencie. Jeśli jesteś ciekaw, jak prezentuje się zabawa w praktyce, znajdziesz na naszych stronach oficjalny trailer Monopoly oraz filmik pokazujący rozgrywkę.
Niestety, nie istnieje wersja demo Monopoly, którą można by ściągnąć i przetestować przed zakupem pełnej wersji.  Jak wspomniano na początku – nie ma wersji Monopoly na PC.

Istnieją za to wersje Monopoly na PS3 i PS2, nadto możliwe jest granie w Monopoly na Xbox 360. Posiadacze różnych platform mogą zmierzyć się ze sobą w trybie multiplayer. Co warto zauważyć, podczas zabawy mamy możliwość rozgrywania mini-gier zręcznościowych. Mamy tu między innymi ucieczkę z więzienia.  

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, obejrzyj posiadane przez nas materiały wideo, aby zobaczyć, że wykonano ją po prostu świetnie. Dotyczy to każdej platformy. Wędrując po planszy mamy możliwość dokonywania inwestycji w najbardziej znanych miastach świata. Oczywiście nie istnieje możliwość gry w Monopoly za darmo – tytuł ten musisz nabyć. Dużym plusem jest to, że wydano Monopoly po polsku.

Niestety, nie istnieje żaden darmowy materiał Monopoly do pobrania – poza grafikami oczywiście. Te znajdują się w galerii przy tym opisie i możesz pobrać te screenshoty z Monopoly za free. Świetnie nadają się na tapety dla każdego miłośnika tej gry. Ta zabawa świetnie nadaje się do rodzinnej gry – możesz grać nie tylko przez sieć, ale również i na jednej konsoli. Nie zostały ujawnione żadne kody Monopoly, które pomagałyby w grze. Tutaj musisz wszystko osiągnąć uczciwie i bez oszustw.

MONOPOLY pl pozwala Ci na wiele godzin zabawy. Choć pieniądze i inwestycje są tylko wirtualne, miło odpocząć przy tej zabawie. Na naszych stronach znajdziesz także opis Monopoly Tycoon – to inna wersja tej gry, która także może Cię zainteresować.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MONOPOLY

dodał: gizdek , 11.01.2014

czesc

dodał: ~dorotkaHOT , 09.01.2014

super zawsze chcialem zagrac ale bylem biedny i gralismy w kamyki na komurka

dodał: ~pio , 11.07.2012

nie wiem

Pozostałe