Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DJ Hero

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: FreeStyle Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable

Brak

Wymagania sprzętowe - DJ Hero

Brak!
Opis - DJ Hero
­DJ Hero game to gra będąca niejako innym wykorzystaniem pomysłu znanego z popularnej gry Guitar Hero. O ile w tamtej mieliśmy do dyspozycji elektroniczną gitarę, gra DJ Hero pozwala nam na zabawę w DJ-a. Chcesz spróbować swych sił w tej zabawie? Wydano DJ Hero na PS2, wyszły także konwersje DJ Hero na PS3, DJ Hero na Wii oraz DJ Hero na Xbox 360. Jeśli masz jedną z tych konsol, możesz zakupić grę – oczywiście DJ Hero nie jest za darmo.

Wraz z tym tytułem otrzymasz specjalny kontroler, który podobny jest do gramofonu wykorzystywanego przez profesjonalistów. Są tu rozmaite suwaki, przyciski do ampli oraz płyta potrzebna do skreczowania. Dzięki temu możesz miksować utwory w czasie rzeczywistym, zmieniać tempo oraz dodawać dźwięki. Istnieje również możliwość regulacji tonów oraz ich głośności.

Soundtrack DJ Hero to bardzo znane utwory z różnych gatunków muzyki – od popu po trance. Dzięki licencji masz teraz okazję miksować te utwory, jakie na co dzień słyszysz w radiu i telewizji. Jeśli chcesz, pobierz grafiki z DJ Hero, znajdujące się przy tym opisie. Dadzą Ci one pojęcie o oprawie graficznej tego tytułu. Wszystkie obrazki z DJ Hero są do pobrania za darmo. Mamy także całkowicie darmowe kody DJ Hero – możesz dzięki nim odblokować dwie postaci i remiksy.

­ Jeśli ciekawi Cię, jak prezentuje się DJ Hero w akcji, możesz obejrzeć w sieci trailer DJ Hero. Jeśli więc marzyłeś kiedykolwiek o byciu DJ-em, ten program pozwoli Ci poćwiczyć przed podjęciem kariery w prawdziwym życiu. Tak więc nabądź tą grę i spróbuj swych sił jako DJ!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DJ Hero

dodał: ~cygan , 28.04.2012

no właśnie

dodał: ~krawczyk , 05.06.2010

jak to sie pobiera?

Pozostałe