Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amplitude

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Pozostałe
Producent: Harmonix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Amplitude

     Amplitude to wydana przez Sony CE we wrześniu 2003 roku, produkcja z popularnych ostatnimi czasy gier muzycznych. Przeznaczona na platformę Playstation 2, czyni z nas kapitana statku, podróżującego po ścieżkach wyznaczanych przez linie symbolizujące różnorodne aspekty dźwięku. Mamy więc perkusję, bass, synth czy wokale, a zadaniem gracza jest trafić w odpowiedni dźwięk. Gdy uda nam się zdobyć wystarczająco dużo nut, udaje się nam uchwycić ścieżkę, która zostanie automatycznie odtworzona. Celem ostatecznym jest natomiast uchwycenie wystarczającej liczby sekcji, tak by móc zagrać całą piosenkę.

     W grze ze stajni Harmonix, znajdziemy 26 piosenek (od brzmień elektronicznych po hip hop czy alternatywnego rocka). Wśród artystów znajdziemy choćby P.O.D., Garbage, Blink 182 czy Slipknot.

     Amplitude zdobyła dość dobre oceny na portalach takich jak: Game Informer, IGN, Gamespot czy GameSpy.

     Poniżej znajduje się materiał z gry.

­­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AmplitudePozostałe