Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy XI

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: MMORPG
Producent: Square Enix
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Final Fantasy XI

PlayStation 2
Opis - Final Fantasy XI

Final Fantasy XI to kolejna odsłona bardzo popularnej serii wywodzącej się gier RPG, która wydana została przez Ubisoft Entertainment i Square Enix w 2002 roku na Playstation 2. Tym razem mamy do czynienia z produkcją należącą do gatunku ­MMORPG, czyli gier sieciowych.

Fabuła zabierze nas do świata Vana'diel. Bezpeczeństwo krainy ponownie jest zagrożone. Nieoczekiwanie do sił powraca, wydawałoby się ostatecznie pokonany w przeszłości, Lord Cieni. Jego krucjata może zakończyć sie tylko zagładą dla wszystkiego co żywe, a na jego drodze stoi tylko grupa dzielnych postaci, wśród których znajdziemy rzecz jasna naszego bohatera.

Programiści ze studia Square Enix wprowadzili liczne zmiany wymuszone przez nowy charakter zabawy. Możemy wiec w pełni personalizowac naszych bohaterów, poprzez wybór rasy, płci, budowy ciała, koloru włosów czy przynależności do jednej z nacji. Istnieją 32 publiczne światy, a każdy z nich umożliwia wspólne zmagania dla blisko dwudziestu tysięcy graczy. Ponieważ gra nie jest dostępna w polskiej wersji, ułatwieniem może być fakt, iż zastosowane na oficialnych serwerach rozwiazanie umożliwia w miarę swobodną konwersację i interakcję pomiędzy graczami posługującymi się różnymi językami, poprzez system automatycznego tłumaczenia fraz.

­

     Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy XI

dodał: ~Ziomuś96 , 13.11.2009

gófno

MMORPG