Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! The Pop Quiz

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! The Pop Quiz

     Buzz! The Pop Quiz to szósta z odslon popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE na platformę Playstation 2. Za produkcję odpowiada Relentless Software, a premiera odbyła się w marcu 2008 roku.


     Podobnie jak w wypadku poprzednich produkcji, tak i tu esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym turnieju. Tym razem zmierzymy się kwestiami dotyczącymi szeroko pojętej muzyki i rozrywki. Oczywiście, tak jak w innych grach serii, do zabawy posłuży nam kontroler Buzz! Czeka więc na nas repertuar muzyki popularnej od lat dziewięćdziesiątych wzwyż. Razem z premierą gry zbudowano internetowa stronę letsplaybuzz.com gdzie możemy sprawdzić możliwości gry w krótkim quizie złożonym z dziesięciu pytań.


     Poniżej znajdziecie trailer Buzz! The Pop Quiz.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! The Pop Quiz