Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz!: The Music Quiz

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz!: The Music Quiz

     Buzz!: The Music Quiz to pierwsza z odslon popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE na platformę Playstation 2. Za produkcję odpowiada Relentless Software, a premiera odbyła się w październiku 2005 roku.


     Podobnie jak w wypadku poprzednich produkcji, tak i tu esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym turnieju. Tym razem zmierzymy się kwestiami dotyczącymi szeroko pojętej muzyki i rozrywki. Oczywiście, tak jak w innych grach serii, do zabawy posłuży nam kontroler Buzz! Warto wspomnieć o liczbach stojących za Buzz!: The Music Quiz. Otóż w grze znajduje się ponad tysiąc klipów, zaczerpniętych z rankingów muzycznych tworzonych między 1950 a 2005 rokiem. Samych pytań na które przyjdzie nam znać odpowiedź jest 5 tysięcy.


     Produkcja Relentless Software była częścią sygnowanej przez Sony kampanii „Fire It Up”, w której znalazły się także takie pozycje jak „EyeToy” czy „SingStar”.

­

     Poniżej znajdziecie materiał z Buzz!: The Music Quiz.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz!: The Music Quiz