Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz!: The Hollywood Quiz

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz!: The Hollywood Quiz

     Buzz!: The Hollywood Quiz to piąta odsłona popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE pod marką Buzz! Za produkcją stoi studio Relentless Software, a wydana w październiku 2007 roku gra, przeznaczona jest na platformę Playstation 2.


     Podobnie jak w wypadku poprzednich produkcji, tak i tu esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym turnieju. Jak nietrudno się domyśleć, tym razem zmierzymy się głównie z zagadnieniami z gatunku sztuki filmowej. Do naszej dyspozycji oddano dwa tryby rozgrywki przeznaczone dla jednego gracza – Time Builder i Hotseat. W wariancie pierwszym staramy się poprzez poprawne odpowiedzi zdobyć jak najwięcej czasu na rundę finałową, a wariancie drugim, odpowiadamy na tyle pytań, na ile starczy nam czasu. Oczywiście, tak jak w innych grach serii, do zabawy posłuży nam kontroler Buzz!


     Poniżej znajdziecie trailer Buzz!: The Hollywood Quiz.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz!: The Hollywood Quiz