Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz!: Quiz TV

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz!: Quiz TV

     Buzz!: Quiz TV to siódma odsłona popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE pod marką Buzz! Za produkcją stoi studio Relentless Software, a wydana w lipcu 2008 gra, to pierwszy tytuł związany z serią Buzz! jaki został przeznaczony na Playstation 3.


     Podobnie jak w wypadku poprzednich produkcji, tak i tu esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym turnieju. Razem z premierą gry zademonstrowano także nowy bezprzewodowy kontroler Buzz! Warto także wspomnieć, iż Buzz!: Quiz TV to pozycja wyjątkowa, także z dzięki możliwości zabawy w trybie online.


     Produkcja Relentless Software spotkała się z gorącym przyjęciem w prasie i do dziś stanowi jedną z najpopularniejszych gier w swoim rodzaju.


­Trailer znajduje się poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz!: Quiz TV