Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz!: Master Quiz

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software / Curve Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz!: Master Quiz

     Buzz!: Master Quiz to kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE pod marką Buzz! Za produkcją stoją studia Curve Studios i Relentless Software, a pozycja przeznaczona jest na platformę Playstation Portable.


     Wydana w lipcu­ 2008 gra, to pierwszy tytuł związany z serią Buzz! jaki został przeznaczony na PSP. Podobnie jak w wypadku poprzednich produkcji, tak i tu esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym turnieju.


     Wyjątkowo ciekawie przygotowano tryb zabawy dla kilku osób. Mamy więc klasyczny tryb pass-around gdzie wszyscy gracze korzystają z jednego urządzenia, ale do naszej dyspozycji oddano także możliwość zabawy na wielu konsolach jednocześnie (przy czym korzystać możemy zarówno z jednej jak i kilku kopii gry).


     Trailer znajduje się poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz!: Master Quiz