Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Brain of Oz

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Relentless Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Brain of Oz

      Buzz! Brain of Oz to kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych wydawanych przez Sony CEE pod marką Buzz! Za produkcją stoi studio Relentless Software, a pozycja przeznaczona jest na platformy Playstation 2, Playstation 3 i Playstation Portable.


     Buzz! Brain of Oz to jeden z tytułów, stworzonych by wzbudzić rywalizację pomiędzy miłośnikami łamigłówek z różnych krajów. By to osiągnąć, Sony wydało dwadzieścia jeden w pełni zlokalizowanych gier, każda przeznaczona na inny światowy rynek. Buzz! Brain of Oz miał swoją premierę w marcu 2009 roku, esencją rozgrywki jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


     Pytania z jakimi zmierzymy się dotyczą głównie wiedzy ogólnej dotyczącej Australii. Dodatkowo, napotkamy także zagadnienia dotyczące przyrody, sportu czy też szeroko pojętej popkultury. Gra przeznaczona jest zarówno do zabawy w pojedynkę jak i w towarzystwie, przy czym ten ostatni aspekt zabawy jest zależny od posiadanej przez nas platformy. Na PSP możemy grać w sześc osób, korzystając z zasady pass-around. Na Playstation 2 możemy bawić się już w osiem osób, natomiast na Playstation 3 dodatkowo zaimplementowano tryb gry online.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Brain of Oz