Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz! Brain Bender

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Curve Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Buzz! Brain Bender

     Buzz! Brain Bender to kolejna odsłona popularnej serii ­gier logicznych i zarazem druga gra wydana pod marką Buzz! na platformę PSP. Za produkcją stoi studio Curve Studios, natomiast wydawcą jest, podobnie jak w przypadku innych tytułów z tej rodziny, Sony CEE.


     Brain Bender na miał swoją premierę w listopadzie 2008 roku i podobnie jak inne gry tej serii, powstał na fali ogromnego zainteresowania quizami wydawanymi pod marką Buzz! Esencją każdej z odsłon, jest odpowiadanie na kolejne pytania w drodze do głównej wygranej w wirtualnym programie rozrywkowym.


     Brain Bender wyróżnia się faktem, iż jest raczej zbiorem puzzli niż łamigłówek. Mamy więc szesnaście mini gier, podzielonych na następujące działy: analiza, obserwacja, pamięć i kalkulacja. Co więcej, każda kategoria ma trzy poziomy trudności. Gra przeznaczona jest zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i w towarzystwie, przy czym ten ostatni aspekt zabawy składa się z w pełni konfigurowalnego starcia, złożonego z czterech rund i obdarzonego wdzięczną nazwą Bitwy Mózgów (Brain Battle).


     Trailer gry poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz! Brain Bender

dodał: mili10 , 19.06.2010

gdze ty można pobrać??