Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Amusement Vision
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.03.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Yakuza 4

Playstation 3
Opis - Yakuza 4

Yakuza IV jest kolejną odsłoną serii gier nazywanych azjatyckim odpowiednikiem GTA. Jak na razie pełna wersja Yakuza 4 ukazała się tylko w Azji, jednak wkrótce tytuł ten zawita do Europy. Czy warto na niego czekać?

Zacznijmy od tego, że pogramy w Yakuza 4 wyłącznie na PS3. Nie na wersji Yakuza 4 na Xbox 360, próżno by wypatrywać jakichkolwiek informacji na temat wydania Yakuza 4 na PC. Jeśli jednak masz Playstation 3 i lubisz brutalne gry akcji, tytuł ten powinien Cię zainteresować. Tym bardziej, jeżeli grałeś w poprzednie odsłony. W tej części znowu wcielasz się w Kiryu, zaś miejscem akcji jest dystrykt Kamurocho. Oprócz Kiryu będziemy mogli pokierować również trzema innymi bohaterami. Ponieważ download Yakuza 4 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, nie będziesz mógł przetestować ich możliwości przed zakupem gry. A szkoda, ponieważ świat w rozgrywce jest niezwykle duży i bogaty w detale, zaś animacje cieszą oko – po ulicach kręcą się tłumy przechodniów, setki latarń i neonów wypełnia noc dziesiątkami kolorów.

Ekipa bohaterów, którą kierujemy w trakcie zabawy to prócz wspomnianego protagonisty także zabójca Saejima, detektyw Tanimura oraz bezdomny Akiyama. Najnowsza Yakuza pozwala na poznanie historii każdego z nich, co znaczy, że otrzymujemy mnóstwo dynamicznej akcji i niespodziewanych wydarzeń. Niestety, nie ukazała się Yakuza 4 po polsku. Jak dotąd także żaden dystrybutor nie ogłosił zamiaru wydania Yakuza 4 pl, dlatego też przyda się dobra znajomość angielskiego, aby w pełni zrozumieć opowiadaną historię. Z przyczyn technicznych nie ma także szans na to, by pojawiło się spolszczenie Yakuza 4 do zaimplementowania.

Jako że nie ma wersji demo Yakuza 4, możesz obejrzeć oprawę audiowizualną gry na materiałach wideo, jakie znajdują się na naszych stronach. Nadto jeśli chcesz, pobierz grafiki Yakuza 4 za free – znajdują się one przy tym opisie. Innych materiałów z Yakuza 4 za darmo niestety nie ma. Nie istnieją żadne ułatwiające życie kody (cheats) Yakuza 4, brak też jakichkolwiek trików. Plusem tego jest również fakt, że  nie wyszedł żaden patch Yakuza 4.

Tytuł ten można polecić miłośnikom serii GTA. Z pewnością nie będą rozczarowani tym tytułem. Jeśli więc jesteś jednym z nich i masz PS3, zobacz filmiki i zdecyduj samemu, czy warto zainwestować w ten tytuł.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Yakuza 4