Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sega
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Yakuza 2

Karta pamięci 8 MB

Opis - Yakuza 2


Yakuza game to gra wydana w 2006 roku, która zdobyła sobie uznanie graczy. Świat przestępczy zawsze cieszył się powodzeniem w wirtualnej rozrywce, a ponieważ gra Yakuza właśnie o nim traktowała, dwa lata później ukazała się jej kontynuacja, czyli Yakuza 2.

Niestety, nie jest możliwy download gry Yakuza 2 w wersji demo. Dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci ten tytuł. Sterowanym przez Ciebie bohaterem jest Kazuma Kiryu, który odszedł z Yakuzy – japońskiej mafii. Musi on załagodzić narastający pomiędzy dwiema potężnymi rodzinami konflikt, który może przemienić się w otwartą wojnę na ulicach miasta. Nie obędzie się bez licznych walk na ulicach, w których Kazuma będzie mógł ukazać swoje opanowanie sztuk walki. Ze względu na duża brutalność i poruszna tematykę tytuł ten przeznaczony jest dla pełnoletnich graczy.

Wydano Yakuza 2 po polsku. Za wydanie wersji Yakuza 2 pl odpowiada CD Projekt. Niestety, gra nie ukazała się na komputry, nie pograsz więc w Yakuza 2 na PC. Ale możesz pograć w Yakuza 2 mając Playstation 2. Niestety, na inne konsole nie jest to możliwe. Yakuza 2 to ecxclusive PS2. Jeśli ciekawi Cię, jak prezentuje się gra w praktyce, obejrzy trailer Yakuza 2 i gameplay, które mamy na naszych stronach. Jeśli chcesz, pobierz za darmo grafiki Yakuza 2, znajdujące się na stronach naszego portalu. Pobranie tych grafik Yakuza 2 jest free, a dzięki temu będziesz mógł przyozdobić swój pulpit nowymi tapetami.

Gdy będziesz szukał informacji na temat tego tytułu w sieci, uważnie wpisuj tytuł w wyszukiwarkę, bowiem często odnotowywane błędne frazy to „yakusa” i „yakuzza”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Yakuza 2