Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WWII: Battle Over the Pacific

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Midas Interactive
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - WWII: Battle Over the Pacific

WWII: Battle Over Pacific to dla lubiących akcje powietrzne niezła gratka. Rozgrywka toczy się w czasach II Wojny Światowej a celem jest opanowanie Pacyfiku.

W World War 2: Battle Over Pacific masz niezwykle trudną misję, od twoich osiągnięć będzie zależeć czy alianci wygrają, czy też nie. Przeciwnicy mają czołgi, okręty wojenne, wyrzutnie rakiet a to wszystko skierowane wprost na twój samolot. Okazujesz się być jedynym pilotem.  Nie będzie łatwo ale przecież o to chodzi!

W grze WWII: Battle Over Pacific do wyboru masz kilkanaście maszyn, różne rodzaje uzbrojenia. To gra działająca na konsoli Ps2 i na PlayStation-Portable. Gra dla wielu. Na PsPortable bez Ad-hoc.

Zobacz gameplay trailer gry akcji World War II:Batlle Over Pacific

­­

­Gra na Ps2 kosztuje 49zł, natomiast na PSP 117zł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WWII: Battle Over the Pacific