Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vanquish

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Platinium Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.03.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Vanquish

PlayStation 3
Opis - Vanquish
Przyszłość, atak z kosmosu, Stany Zjednoczone – tak w skrócie przedstawia się najnowsza gra akcji Vanquish, która jest tworzona przez studio Platinium Games, znane choćby z Bayonetta. Premiera Vanquish ma odbyć się jeszcze w tym roku i według zapowiedzi twórców, tytuł ten ma nawiązać walkę z wiodącymi pozycjami TPP na konsolach. Oczywiście Vanquish nie będzie za darmo, jednak posiadacze PS3, czy Xbox 360 powinni się zdecydować na zakup tej gry do swojej kolekcji, gdyż zapowiada się ona bardzo dobrze. Kto wie, może po sukcesie na konsolach będzie Vanquish do pobrania także na PC, choć na razie takowa wersja nie jest jeszcze w planach. Prawdopodobnie nie będzie Vanquish po polsku, ale w strzelankach tego typu polonizacja nie jest niezbędna. Brak Vanquish pl nie powinien zresztą nikogo dziwić, gdyż jest to powszechny proceder na konsolach.  Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów odnoście samej gry, choć dostępny jest już trailer z Vanquish, który przedstawia w skrócie samą fabułę gry. Oczywiście trailer z Vanquish za darmo znajdziecie na naszej stronie, wraz ze screens z Vanquish.


Skupmy się jednak na informacjach o grze, w której mamy się przenieść w odległą przyszłość, gdzie po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w amerykańskiego żołnierza broniącego swoją ojczyznę przed atakiem z kosmosu. Choć na razie nie jest jeszcze dostępny gameplay z Vanquish to twórcy zapewniają, że wbrew pozorom fabuła gry nie będzie zbyt oklepana i jak na strzelankę przystało ma nadrabiać rozgrywką, co po części pokazuje galeria z Vanquish.  Główny bohater w grze ma być wyposażony w cuda techniki, w tym w doskonały pancerz, z udogodnieniami, których mógłby mu pozazdrościć nawet James Bond. W grze oprócz otwartej walki, mamy mieć także okazję działać w zwarciu i zobaczymy co z tego wyjedzie. Na razie nie wiadomo, czy będzie możliwy download demo Vanquish, ale miejmy nadzieję, że tak. Download Vanquish za free nawet w wersji demonstracyjnej mógłby znacznie pomóc grze w promocji. Wymagania Vanquish mają się sprowadzać do oczywiście konsoli, pada i TV, nie trzeba będzie być połączonym z siecią. Niestety pewne jest że nie będzie w Vanquish rozgrywki multiplayer. Twórcy postanowili się skupić wyłącznie na rozgrywce dla pojedynczego gracza, a co z tego wyjdzie dowiemy się wkrótce. W oczekiwaniu na premierę Vanquish pobierz inne pozycje tego typu z naszej strony.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Vanquish