Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uncharted 3: Drake's Deception

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Naughty Dog
Data dodania: 28.12.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - Uncharted 3: Drake's Deception
Czy mówi Wam coś nazwisko Nathan Drake? Jeśli lubicie przygodowe gry akcji, to z pewnością od razu skojarzycie go z dwiema grami Uncharted, z których każda stała się hitem. Nic więc dziwnego, że studio Naughty Dog chce kontynuować serię i już oficjalnie zapowiedziało Uncharted 3: Drake's Deception na 2011 rok. Oczywiście i tutaj będzie chodzi o odnajdywanie skarbów, jednak tym razem Drake trafi na pustynię.

Będzie to dokładnie pustynia Ar-Rab al.-Chali, gdzie ponoć spoczywa pod pisakami miasto starożytnej cywilizacji. Oczywiście samo jego odnalezienie nie będzie łatwe, a sprawę komplikuje fakt, że na drodze naszemu bohaterowi stanie tajemnicza organizacja. Twórcy gry zapowiadają duży nacisk na aspekty fizyczne, dlatego też czekają Nathana takie atrakcje, jak między innymi burza piaskowa. Jednak i protagonista zostanie wyposażony w nowe zdolności – od trzeciej części może on walczyć z kilkoma wrogami na raz, a także cicho eksterminować oponentów.

Podobnie jak i w poprzednich odsłonach serii, tak i tu będzie możliwość zabawy w trybie kooperacji oraz multiplayer. Pokazano już pierwsze screenshoty z rozgrywki – znajdują się one w galerii przy tym opisie. Nie prezentują one co prawda zbyt dużo z samej rozgrywki, jednakże udowadniają, że trwają prace nad tym tytułem. Zaprezentowano także pierwszy teaser. Ponoć finalna wersja rozgrywki ma być wykonana w technologii 3D, jednak na potwierdzenie tego musimy zaczekać do dnia premiery.

Uncharted 3: Drake's Deception ukaże się wyłącznie na konsolę PlayStation 3 i nie jest przewidywana edycja tego tytułu na PC czy Xbox 360.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Uncharted 3: Drake's Deception

dodał: ~mr kakta , 21.10.2016

fff