Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Uncharted 2: Among Thieves

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Naughty Dog
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Uncharted 2: Among Thieves

Playstation
Opis - Uncharted 2: Among Thieves
­Uncharted 2: Among Thieves to produkcja, jaką można polecić każdemu bez wyjątku miłośnikowi zręcznościowych gier akcji a la Tomb Raider czy Prince of Persia. Występuje u postać doskonale znana z poprzedniej odsłony – Nathan Drake, który jak zwykle wyrusza na niebezpieczną eskapadę. Powodem jest poszukiwanie starożytnego artefaktu. Tym razem towarzyszyć mu będzie Chloe, która zajmuje się podobnymi rzeczami, a także inni przyjaciele. Wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo Uncharted 2: Among Thieves, więc poniższym opisem chcemy Ci podjąć decyzję o zakupie tego tytułu.

Niestety, gra nie jest dostępna na wszystkie konsole. Wydano Uncharted 2: Among Thieves na Playstation 3, nie planuje się jednakkonwersji Uncharted 2: Among Thieves na XboX 360, ani też wersji Uncharted 2: Among Thieves na PC. Oczywiście nie musimy dodawać, że nie będzie również wersji Uncharted 2: Among Thieves na PSP. Ale jeśli jesteś posiadaczem PS3, powinieneś zwrócić uwagę na ten tytuł. Dlaczego? Choćby dlatego, że jest on niesamowicie widowiskowy, zaś animacje i oprawa audiowizualna zapierają dech w piersiach. Zwiedzisz tu dość niezwykłe lokacje, w których nieraz będziesz szukał drogi, balansując nad krawędzią przepaści czy też zajdzie potrzeba użycia broni palnej lub walki wręcz. Co ważne – istnieje tu tryb kooperacji, dzięki któ®emu możesz pokonywać przeszkody przy udziale innych żywych graczy.

Wydany wyłącznie na PS3 Uncharted 2: Among Thieves to tytuł, przy którym nie sposób się nudzić. Jeśli chcez zobaczyć, jak wygląda gameplay Uncharted 2: Among Thieves, znajduje się on na naszych stronach. Wystarczy obejrzeć go, a już będziesz wiedział, że w ten tytuł warto zainwestować, bowiem nie dostaniesz oczywiście Uncharted 2: Among Thieves za darmo. Jeśli chcesz mieć coś związanego z Uncharted 2: Among Thieves za free, możesz ściągnąć obrazki z galerii przy tym opisie. Na stronie producenta i w sieci znajdziesz też świetne tapety z gry – wpisz tylko do wyszukiwarki „Uncharted 2: Among Thieves wallpaper”. Jeśli zaś utkniesz kiedykolwiek w grze, ściągnij poradnik Uncharted 2: Among Thieves z sieci – dzięki temu zawsze będziesz wiedział, jak postępować.

W naszym kraju wydano Uncharted 2: Among Thieves po polsku. Za wydanie wersji Uncharted 2: Among Thieves pl odpowiada tak jak i poprzednio firma Sony Computer Entertainment.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Uncharted 2: Among Thieves

dodał: haincz , 31.08.2010

no raczej nie, widzisz chyba że to tylko recenzja.

dodał: ~kTO , 30.08.2010

Za darmo???_

dodał: ~adam , 18.03.2010

spoko giera

dodał: erwin123 , 28.12.2009

jak to sie poiera