Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Time Crisis 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Time Crisis 2

     Wydana w październiku 2001 roku, przez Namco, Time Crisis 2 jest sequelem znanej gry akcji. Dawniej w wersji Arcade, teraz dostępna na platformę Playstation 2.

     Głównym celem gracza będzie uratowanie córki prezydenta, czego dokonanie utrudniają nam zastępy zbirów na usługach handlarzy bronią. Do swojej dyspozycji mamy pistolet, a w późniejszych etapach także broń automatyczną i strzelbę. Dzięki systemowi automatycznego ukrywania się, będziemy bezpieczni od kul. Time Crisis 2, jak wskazuje na to tytuł, jest grą dynamiczną, która wymaga podejmowania szybkich decyzji i nie pozwoli nawet na moment odpoczynku. Ładna grafika pozwoli nam się cieszyć możliwościami platformy, a krótkie scenki stanowiące przerywniki w grze, pozwolą nam lepiej wczuć się w fabułę.

     Grę można przejść także w trybie multiplayer (kooperacja).


     Poniżej znajduje się materiał z rozgrywki.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Time Crisis 2

dodał: ~SloWWu , 18.02.2012

polecam :) gra warta zagrania ;D