Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thor: God of Thunder

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Liquid Entertainment
Data dodania: 30.12.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - Thor: God of Thunder
Thor: God of Thunder to zapowiadana na maj 2011 roku gra akcji, która z pewnością zainteresuje miłośników gier „komiksowych”. Sterujemy tu jednym z bohaterów popularnego uniwersum Marvela, a mianowicie tytułowym Thorem, który podejmuje się niebezpiecznej wyprawy. Jej trasa wiedzie przez lokacje znane z mitologii nordyckiej, zaś celem jest Asgaard – kraina bogów. Oczywiście nie będzie to łatwa wyprawa. W mitologii nordyckiej roi się o potworów, bóstwo, bogów czy olbrzymów, zaś Thor spotka wielu z nich.

Mechanika gry będzie przypominać takie hity jak God of War, Bayonetta czy Dante’s Inferno.Jak tytuł ten prezentuje się w praktyce, można zobaczyć to na jego oficjalnym trailerze, znajdującym się na osobnej stronie naszego portalu. Z pewnością miłośnicy dynamicznych gier akcji nie poczują się zawiedzeni. Podobnie jak i komiksiarze, bowiem nad powstaniem gry czuwał jeden z aktorów komiksów o Thorze.

Rozgrywka w Thor: God of Thunder to oczywiście dynamiczne walki, nie zabraknie jednak elementów rozwoju boga. Zyskuje on podczas rozgrywki Punkty Odwagi, dzięki którym może nabywać nowe umiejętności, czary, czy ciosy. Jedną z zapowiadanych atrakcji mają być jednoczesne starcia nawet kilkudziesięciu postaci.

Przewidziano wydanie Thor: God of Thunder na konsole – można będzie pograć w ten tytuł na Xbox 360, PS3, Wii, PSP i NDS. Póki co nie słychać o wydaniu tego tytułu na komputery. Czy zatem Thor: God of Thunder stanie się konsolowym hitem 2011 roku? No cóż, o tym zadecydują gracze już po premierze zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Thor: God of Thunder