Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Last Guardian

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sony Computer Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.10.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - The Last Guardian

Już wkrótce!
Opis - The Last Guardian

The Last Guardian to zręcznościowo-przygodowa gra akcji firmy Sony Computer Entertainment, której premiera zapowiedziana została na 2010 r. Póki co nic nie wiadomo o planach wydania The Last Guardian po polsku, prawdopodobnie nie ukaże się też, przynajmniej na początku, The Last Guardian na pc – gra przewidziana jest wyłącznie na konsole PlayStation 3.

Jak pokazuje zapowiadający grę The Last Guardian trailer, w fantastycznej rzeczywistości gry kierujemy postacią młodego chłopca, któremu towarzyszy niezwykły i potężny przyjaciel, wyglądający jak skrzyżowanie orła z kotem. Widzimy chłopca rzucającego co jakiś czas beczkami – albo w dziwnych, zamaskowanych przeciwników, albo w paszczę swojego przyjaciela, którego musi czasem nakarmić. Sceneria i styl rozgrywki bardzo mocno przywodzą na myśl nowe gry z serii Prince of Persia, które narzuciły zresztą pewien model rozgrywki, do pewnego stopnia znany już wcześniej z przygodowych gier akcji z Larą Croft w roli głównej. Zobacz trailer już teraz, a za jakiś czas spróbuj poszukać w sieci dema (wpisując w wyszukiwarkę internetową choćby The Last Guardian download demo).

The Last Guardian wymagania ma wiadome – musisz posiadać konsolę PS/3. Pogłoski o The Last Guardian na windows 7 póki co pozostają niesprawdzone, jako że nie ma jeszcze w planach wydania wersji PC. Pozostaje nam czekać na wydanie The Last Guardian pl – gra została już zapowiedziana na targach gier komputerowych i możemy się spodziewać dużego nią zainteresowania. Póki co zobacz trailer The Last Guardian za free w sieci (zob. link po prawej).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Last Guardian