Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Getaway

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Team SOHO
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - The Getaway

      Wydany w grudniu 2002 roku, przez Sony, CEE The Getaway należy do gier akcji i została przeznaczona na platformę Playstation 2.

      Fabuła przenosi nas do Anglii, gdzie wcielamy się w jedną z dwóch dostępnych postaci. Marka Hammonda, próbującego udowodnić swoją niewinność i Franka Cartera, funkcjonariusza policji. Przy ich pomocy będziemy rozwiązywać różnego rodzaju zadania przemierzając ulice Londynu, a środkiem transportu będą skradzione pojazdy (których wygląd skutecznie imituje prawdziwe modele).

     Gra za która stoją programiści z Team SOHO, zaskoczy nas widowiskowymi strzelaninami, ładną grafiką oraz ciekawymi filmikami, stanowiącymi przerywnik pomiędzy misjami.

     The Getaway otrzymało wysokie oceny i pozytywne recenzje w wielu portalach i magazynach.

     Poniżej znajduje się trailer.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Getaway