Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator Salvation

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Warner Bros Interactive Entertainment GRIN
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Terminator Salvation

Gra Terminator Ocalenie została wydana przez  Warner Bros Interactive Entertainment we współpracy z GRIN w maju 2009. Jest dostępna na konsolę Playstation 3 i jest jedną z lepszych gier akcji roku 2009.

W Terminator Salvation wcielamy się w postać Jhona Connora, przywódcy ruchu oporu działającego przeciw maszynom, które chcą zniszczyć rasę ludzką.

Nie trzeba dodawać, że dla fanów Terminatora będzie to obowiązkowa pozycja. Akcja gry zaczyna się na kilka lat przed wydarzeniami z filmu Terminator Ocalenie. Udostępniono nam kamerę z perspektywy trzeciej osoby.

Niestety Ocalenie w wersji na Ps3 nie ma rozgrywki sieciowej, można jednak zagrać w team`ach 2 osobowych przeciwko maszynom skynet`u.

Gra Terminator Salvation dostępna dla posiadających więcej niż 16 lat.

Zobacz pełen akcji trailer gry Terminator Ocalenie.

­

­

Gra Terminator Ocalenie w wersji na konsolę Playstation 3 kosztuje około 160zł.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Terminator Salvation

dodał: ~ceremn , 18.02.2010

oki