Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator 3: The Redemption

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Atari
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Terminator 3: The Redemption

Wymagania już wkrótce
Opis - Terminator 3: The Redemption

Gra Terminator 3: The Redemption to wydany w 2004 roku tytuł, który bazuje na popularności kinowych filmów. Przenosimy się tu do w czasie do przyszłości, jednak nie zabraknie również wizyt w czasach współczesnych. Sam gameplay gry to radosne demolowanie wszystkiego, co tylko pojawi się w zasięgu wzroku. Do tego celu mamy szereg uzbrojonych pojazdów. Niestety, nie pograją w Terminator 3 posiadacze PC. Terminator 3 wyszło na PS2, ukazała się również konwersja Terminator 3 na Xbox.


Jako że download Terminator 3 demo nie jest możliwy, opiszemy Ci pokrótce ten tytuł.  Wcielasz się tu w tytułowego cyborga, który ma za zadanie niszczenie wrogów, a także krycie się przed ścigającym Cię T-X. Jeśli chodzi o pojazdy, mamy tu dosłownie wszystko, co tylko możliwe – od czołgu po wyposażony w karabiny maszynowe pick-up. Gamplay Terminator 3 powinien spodobać się każdemu, kto preferuje gry pełne strzelania, wybuchów i dynamicznej akcji. Jak prezentuje się ten tytuł w akcji, możesz sprawdzić to dzięki filmikowi z gry. Trailer Terminator 3 znajduje się na naszych stronach i jest do obejrzenia w każdej chwili.


Rozczarujemy jednak miłośników zabaw sieciowych – nie ma opcji grania w Terminator 3 online. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Terminator 3: The Redemption, które znajdują się przy tym opisie. Świetnie nadają się na tapety dla każdego miłośnika Terminatora. Oczywiście download grafik Terminator 3: The Redemption jest całkowicie darmowy.


Na koniec wypada zauważyć, że nie ukazało się Terminator 3 pl. A ponieważ gra ma już nieco lat, wątpliwe jest, aby teraz ktoś zechciał wypuścić wersję Terminator 3: The Redemption pl. Jeśli jednak znasz angielski, możesz pograć w oryginalną wersję Terminator 3 na PS3 i innych wspomnianych konsolach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Terminator 3: The Redemption