Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tenchu: Shadow Assassins

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Acquire
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Tenchu: Shadow Assassins

     Wydany w 2008 roku, przez Ubisoft (From Software w Japonii), Tenchu: Shadow Assassins, jest już czwartą odsłoną znanej przygodowej gry akcji. Pozycja przeznaczona na platformy PSP i Wii.

     Ponownie wcielimy się postacie Rikimaru i Ayame by zniweczyć intrygi wymierzone w Lorda Gohdę i jego córkę. Czeka nas dziesięć misji głównych ­i pięćdziesiąt pobocznych. Pierwszą połowę gry przejdziemy w przywódcę klanu ninja, podczas gdy w drugiej części przypadnie nam postać jego podopiecznej. Używając niezwykłego systemu skradania i tzw. skrytobójczych ataków, będziemy musieli dążyć do celu nie alarmując przeciwników. Cała akcja zaś będzie miała miejsce w szczegółowo odwzorowanej, bogatej graficznie trzynastowiecznej Japonii.

     Gra otrzymała wysokie oceny w zachodnich portalach (Gameplayer 9/10, IGN 8/10).


     Poniżej znajduje się trailer z gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tenchu: Shadow Assassins