Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Street Fighter IV

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.01.2010
System operacyjny: Playstation

Brak

Wymagania sprzętowe - Super Street Fighter IV

PS3, Xbox 360
Opis - Super Street Fighter IV

Street Fighter to znana wszystkim dynamiczna bijatyka, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie, również i w naszym kraju. Na fali tej popularności powstała gra Super Street Fighter – jej premiera miała miejsce w kwietniu 2010 roku.

Jest to samodzielne rozszerzenie do podstawowej gry, które wprowadza do niej wiele nowości – między innymi nowe areny oraz postacie. Nie pojawiło się żadne demo Super Street Fighter, jednak na naszych stronach zobaczysz trailer Super Street Fighter oraz gameplay z Super Street Fighter, który ukaże Ci te tytuły w akcji. Mamy też na naszych stronach grafiki z Super Street Fighter do pobrania za darmo – świetnie nadają się na tapety dla każdego miłośnika bijatyk.

Wśród nowych postaci będą między innymi: T.Hawk, Juri, Adon i Cody. Z pewnością kojarzysz ich z poprzednich odsłon serii. Czy otrzymajły nowe rodzaje ciosów do dyspozycji? Zobacz sam oglądając materiały video.

Jeśli tylko będzie możliwy download demo Super Street Fighter IV, z pewnością będzie to możliwe przez usługi Xbox Live oraz PS Network. Czy ukazał się Super Street Fighter po polsku? Zważywszy na popularność gry, z pewnością gdzieś w sieci  znajdzię się wersjia Super Street Fighter pl. 

Ppobierz grafiki Super Street Fighter IV za free – download screenshotów Super Street Fighter jest za free. Gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej, z pewnością napiszemy o tymna łamach naszego portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Super Street Fighter IV

dodał: ~bastus2000 , 24.06.2010

polecam :)

dodał: ~bastus2000 , 24.06.2010

polecam :)

dodał: ~bastus2000 , 24.06.2010

super gra