Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spider-Man: Shattered Dimensions

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Activision Blizzard
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.04.2010
System operacyjny: Playstation

Brak

Wymagania sprzętowe - Spider-Man: Shattered Dimensions

PlayStation 3  Xbox 360, Wii
Opis - Spider-Man: Shattered Dimensions

Spider-Man: Shattered Dimensions to najnowsza produkcja z udziałem Człowieka-Pająka, która ma ukazać się we wrześniu 2010 roku. Tym razem jednak będzie to rzecz dość nietypowa, która nie przypomina żadnej inne gry Spider-Man. Mianowicie nasz bohater będzie ukazany tu w czterech odsłonach – każda to inny świat i inna oprawa audiowizualna.

Jak na razie nie jest możliwy download gry Spider-Man w wersji demonstracyjnej czy też trial. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak prezentuje się wykonanie tej produkcji, mamy dla Ciebie najnowszy trailer Spider-Man. Ukaże Ci on dwa rodzaje rozgrywki: jeden w kolorowym, pełnym barw świecie, a także drugi – utrzymany w konwencji Noir, pełen mroku i cieni. Spider-Man: Shattered Dimensions
zapowiada się na jeden z najciekawszych tytułów tego roku, dlatego też nie przegap jego premiery!

Spider-Man game to oczywiście czysta akcja, podczas której nie zabraknie widowiskowych walk na otwartym terenie, jak też i skradania się oraz cichych ataków na przeciwników. Po co to wszystko? Otóż pewien artefakt, zwany Tablet of Order and Chaos, rozpadł się na cztery części, powodując pęknięcie rzeczywistości. Nowy cel Spider-Mana to odnalezienie ich i zebranie razem, aby przywrócić porządek. Oczywiście trudno spodziewać się, aby było to łatwe zadanie.

Gra Spider-Man zwraca uwagę zastosowaną tu cell-shadingową grafiką, która sprawia wrażenie, że bierzemy udział w komiksowej opowieści. W galerii przy tym opisie znajdują się grafiki z gry Spider-Man do pobrania – rzuć na nie okiem, a przekonasz się o tym samemu. Jeśli też chcesz, możesz ściągnąć te screenshoty Spider-Man za darmo i wykorzystać jako tapety pulpitu. Każdy miłośnik Człowieka-Pająka będzie z pewnością tym zainteresowany, podobnie jak i trailerem, który ukazuje bohatera w dość nietypowych sytuacjach i dziwnym otoczeniu.

Jak na razie nie wiadomo, kto wyda Spider-Man po polsku. Jednak w naszym kraju miłośników tego tytułu jest tak wielu, że na pewno doczekamy się krajowej edycji tego tytułu. Czy jednak Spider-Man pl wyjdzie równo z premierą światową, tego określić nie sposób. Nie wiadomo także, czy ukaże się Spider-Man na PC. Jak na razie producent ogłosił datę premiery gry tylko na konsole. I tak oto będziesz mógł pograć w Spider-Man na Xbox. Tego samego dnia powinna także pojawić się wersja Spider-Man na PS3.

Jak na razie jedyne materiały ze Spider-Man za free to grafiki oraz trailer. Jednak w miarę zbliżania się do premiery tego tytułu powinniśmy mieć ich coraz więcej, tak więc odwiedzaj nasze strony regularnie, a gdy tylko pojawią się nowe tapety czy grafiki z gry, pobierz te obrazki Spider-Man bez żadnych opłat. Podobnie i w przyszłości, jeżeli ukaże się jakiś patch Spider-Man czy spolszczenie, z pewnością znajdziesz je na naszych stronach.

Nie wiadomo, czy zostaną zaimplementowane kody Spider-Man, które pomogą w zabawie lub ją uatrakcyjnią. Jeśli tak się stanie, znajdziesz również te cheats Spider-Man na sąsiednich stronach naszego portalu. A póki co pozostaje nam tylko czekać na dalsze informacje ze strony producenta i wypatrywać wieści o wydaniu po polsku. Spider-Man: Shattered Dimensions może okazać się najlepszą grą w dotychczasowej historii Spider-Mana.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Spider-Man: Shattered Dimensions