Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scarface: The World Is Yours

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Scarface: The World Is Yours

     Scarface: The World Is Yours to gra akcji ze studia Radical Entertainment, wydana przez Sierra Entertainment w pażdzierniku 2006 roku (na platformę Playstation 2) i lipcu 2007 roku (na platformę Nintendo Wii).


     Gra stanowi swoista kontynuację przeboju filmowego z 1983 roku. Akcja zaczyna się dokładnie w ostatnich scenach filmu, kiedy to Tony Montana broni się przed nasłanymi mordercami. Jako, że w filmie, jest to moment w którym postać grana przez Ala Pacino ginie, naszym pierwszym zadaniem jest poprowadzić akcje tak, by przetrwać. Od tego miejsca zaczynamy zagłębiać się w świat korupcji, przemocy, handlu narkotykami i morderstw na zlecenie. Scarface: The World Is Yours to pozycja zdecydowanie przeznaczona dla dojrzałego odbiorcy.


     Ponieważ musimy budować nasze imperium od samego dna, będziemy mieli mnóstwo roboty. Świat gry tętni życiem, by przetrwać musimy nawiązać przydatne kontakty, pozbyć się konkurencji, od nowa zbudować nasz autorytet jako lorda podziemia.


     Pomimo mieszanych recenzji w prasie zachodniej, gra sprzedała się w ponad 2.5 milionach egzemplarzy na całym świecie.

­

     Trailer Scarface: The World Is Yours znajduje się poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Scarface: The World Is Yours

dodał: ~g , 13.03.2010

h