Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resistance 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Insomniac Games
Data dodania: 13.09.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Resistance 3

PlayStation 3
Opis - Resistance 3
Resistance to ekskluzywny cykl strzelanin przeznaczonych na konsolę PlayStation 3. Dwie pierwsze części okazały się hitem i wiadomo było, że na tym nie koniec. I rzeczywiście – premiera Resistance 3 zapowiedziana jest na przyszły rok. Nie ma co prawda zbyt wielu informacji na ten temat, jednak podstawowe dane na temat produkcji już znamy.

Wiadomo więc, że gra będzie kontynuacją historii rozwijanych w poprzednich odsłonach. Gameplay również się nie zmieni i nadal będzie to strzelanina z widokiem pierwszoosobowym. Nie zabraknie zmutowanych bestii – czyli Chimer oraz niebezpieczeństwa zagrażającego światu. Ponownie przyjdzie używać kilkunastu rodzajów futurystycznych broni, z których większość możemy załadować różnymi typami amunicji. Z pewnością w rozgrywce nie zabraknie momentów podnoszących adrenalinę, do czego przyzwyczaiły nas i poprzednie odsłony. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy Resistance 3 wyjdzie po polsku. Jak na razie żaden wydawca nie ma podpisanej umowy licencyjnej na publikację gry w naszym języku, ale z pewnością doczekamy się wydania Resistance 3 w wersji pl.

Wiele osób zadaje pytanie, czy będzie możliwy tryb kooperacji. Niestety, na to pytanie odpowiedzi jeszcze nie ma. Jeśli jednak taka opcja się pojawi, wymagania Resistance 3 wzrosną o połączenie z siecią. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się oficjalny trailer gry. To świetna, wyglądająca jak fragment filmu s-f produkcja, którą każdy miłośnik serii powinien obejrzeć. A dalsze szczegóły dotyczące gry pojawią się na tej stronie w najbliższym czasie (wraz z takimi materiałami jak tapety czy screenshoty), radzimy więc często na nią zaglądać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Resistance 3