Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Dead Redemption

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Red Dead Redemption


Opis - Red Dead Redemption

Red Dead Redemption game to planowana na przyszły rok kontynuacja konsolowej strzelanki z 2004, Red Dead Revolver. O ile pierwowzór ukazał się na PS2 i pierwszego Xboxa, o tyle planowane jest wydanie najnowszego Red Dead Redemption na ps3 oraz wersji Red Dead Redemption na xbox 360 (z wykorzystaniem Xbox Live); fani pierwszej części czekający na Red Dead Redemption z konsolą ps2 niestety będą musieli przesiąść się na nowszą wersję sprzętu. Zapowiedziana przez znaną firmę Rockstar Games odpowiedzialną za stworzenie i wydanie Red Dead Redemption premiera ma nastąpić w kwietniu 2010 r.

Red Dead Redemption i gry, w których możesz wcielić się w prawdziwego kowboja z Dzikiego Zachodu to mimo wszystko rzadkość, jest ich o wiele mniej niż filmów o tej rzeczywistości. Już w pierwszej części gry mogłeś wcielić się w Reda, któremu dane było zostać rewolwerowcem, od kiedy zastrzelił jednego z meksykańskich watażków mordujących jego rodzinę, gdy był jeszcze chłopcem. Akcja gry przenosiła nas na amerykański Dziki Zachód z końca XIX-ego wieku, pełen szukających złota i zaczepki bandytów, celnie mierzących z łuku Indian i rewolwerowców takich jak Red.

W Red Dead Redemption zachowano widok TPP i charakter dynamicznej strzelanki osadzonej w świecie pełnym przygód - nie jest to więc tylko bezmyślna strzelanina, gra posiada rozbudowaną fabułę. Tym razem jednak kierujemy postacią cwaniaczka Johna Marstona, który musi się odnaleźć w erze schyłku Dzikiego Zachodu, do którego na początku XX-ego w. wkracza wielki przemysł. W Red Dead Redemption gameplay polega również na pojedynkach i wyzwaniach takich, jak konna gonitwa za rozpędzonym dyliżansem (zobacz też film na naszej stronie). Choć interfejs pozostał prawie niezmieniony, zdecydowanie poprawiono oprawę graficzną dzięki wykorzystaniu silnika RAGE, dostosowując ją do możliwości, jakie dają najnowsze konsole - screeny z Red Dead Redemption przedstawia galeria zamieszczona powyżej. Tak jak w pierwszej części, poza klasyczną walką z rewolwerem w ręku, będziemy mogli także używać strzelby, prototypów karabinów maszynowych, dynamitu oraz kilkudziesięciu innych odmian broni. Każdy fan klasycznych westernów poczuje się tu w swoim wymarzonym świecie, także dzięki klimatycznej ścieżce dźwiękowej. Jeśli masz jeszcze wątpliwości, zobacz prezentujący Red Dead Redemption trailer klikając na link po prawej stronie lub którykolwiek pokazujący Red Dead Redemption screenshot w naszej galerii.

Na koniec przypominamy, że nie jest planowane wydanie wersji PC (bezowocne będą więc pojawiające się już w sieci zapytania w stylu „Red Dead Redemption windows 7”, „Red Dead Redemption demo”, „Red Dead Redemption download”, czy „Red Dead Redemption wymagania”).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Red Dead Redemption

dodał: ~drag 1234444444444444444445 , 26.01.2011

tak zgadzam sie wielkie

dodał: ~Maciej , 31.01.2010

To będzie gra roku! Tyle że wymagania będą baaaaaardzo wielkie!