Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mortal Kombat vs DC Universe

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Midway Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Mortal Kombat vs DC Universe

PlayStation 3 
Opis - Mortal Kombat vs DC Universe

Seria Mortal Kombat na PC znana jest wszystkim, którzy pamiętają czasy DOSa i pierwszych powszechnie dostępnych joysticków. Swój początek miała jeszcze na automatach na początku lat 90-tych. Zarówno system łączenia ciosów (tzw. combo) i krwawa estetyka, jak i obecne w Mortal Kombat ciosy Fatality zyskały grze wielu fanów od samego początku jej istnienia. Dla mniej zorientowanych – Fatality to sposób na wykończenie już i tak pokonanego przeciwnika po wygranej walce, różniący się w zależności od postaci, która go dokonuje. Postacie z gry Mortal Kombat miały też różne ciosy specjalne, Sub-Zero mógł zamrozić przeciwnika, a w ramach Fatality wyrwać mu głowę wraz z kręgosłupem, Scorpion wyrzucał z dłoni sznurowy harpun i ział ogniem, a stary i potężny Raiden wysyłał elektryczne pociski lub leciał przez całą planszę niczym torpeda, by powalić przeciwnika. Jeśli nie grałeś w starsze wersje Mortal Kombat, pobierz je z sieci już teraz – pierwsze Mortal Kombat dostępne są online, wystarczy wyszukać „mortal kombat download”.


Mortal Kombat vs DC Universe game to kolejna gra z serii Mortal Kombat, która ukazała się wyłącznie na konsole – w wersjach Mortal Kombat vs DC Universe na PS3 oraz obsługującej Xbox Live Mortal Kombat vs DC Universe na xbox360. W Mortal Kombat vs DC Universe gameplay oczywiście jest bardzo podobny do pierwszej, jak i kolejnych części, w których przechodzimy przez kolejne stopnie trudności aż do samego bossa. Walczymy w MK vs. DC Universe, jak na nowoczesną grę przystało, na trójwymiarowych arenach (jest to dość świeża produkcja, bo z 2008 r.). Zobacz też prezentujący Mortal Kombat vs. DC Universe trailer (szukaj mortal kombat vs dc universe trailer download) lub film z gameplayem na naszej stronie. Poza tym w naszej galerii dostępne są screeny z Mortal Kombat vs. DC Universe.


Różne gry Mortal Kombat mają podobnych bohaterów, jak znani od początku Johnny Cage, Kano, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Reptile, Goro, czy Shang Tsung, a także i panie – jak Sonya Blade. W drugiej części pojawili się m.in. Baraka, Jax, Kung Lao i Mileena oraz boss Shao Kahn, w trzeciej – choćby Cyrax, Sheeva, czy Kabal, a w czwórce Fujin, Jarek, Kai, Quan Chi, Reiko, Tanya i Shinnok.


Obecny w nowym Mortal Kombat „DC Universe” to przede wszystkim znane komiksowe postacie wydawnictwa DC Comics. Jak widać na screenshotach, starcie Mortal Kombat i DC Universe prezentuje się bardzo efektownie, po jednej stronie mamy choćby Sub-Zero, Barakę i Kano, po drugiej (i nie tylko po drugiej, wszystkie postacie mogą walczyć między sobą) takie postacie, jak Superman, Batman, Dżoker, Lex Luthor, czy panie – Wonder Woman, Catwoman (jeśli chcesz zobaczyć całą listę, wpisz w wyszukiwarce mortal kombat vs dc universe characters i szukaj postaci z DC Universe online). Również w dc universe istnieją fatalities i brutalities znane dobrze fanom poprzednich części.


Jako pierwsze Mortal Kombat na xbox ukazało się „Deception”. Tym razem mamy już grę na nowego Xboxa, jednak nie wyszło Mortal Kombat vs. DC Universe na PC, co może zawieść fanów dawnego DOSowego klikania na klawiaturze, nie wyszło też w związku z tym Mortal Kombat vs DC Universe w wersji demo. Szukając informacji o grze w sieci, pamiętaj o poprawnym wpisaniu jej nazwy (widzieliśmy już np. „mortal combat vs dc universe”, „mortal kombat dc”, „dc universe game”, „mortal vs dc universe” itp.).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mortal Kombat vs DC Universe

dodał: ~nawet , 21.10.2011

nawet

dodał: jasinka , 12.11.2010

fajna\n