Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monster Hunter

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Capcom
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.11.2009
System operacyjny: Playstation

Brak

Wymagania sprzętowe - Monster Hunter

  • karta pamięci 8 MB,
  • Network Adaptor
Opis - Monster Hunter

­Monster Hunter to bardzo popularna fabularna gra akcji w której gracz ma okazję stanąć w szranki z graczami z całego świata, a także z niebezpieczeństwami grasującymi w pierwotnej cywilizacji. Rozgrywka online w Monster Hunter to główny tryb, na którym bazuje cała gra, chociaż oferuje ona oczywiście także tryb dla pojedynczego gracza. Nie jest on jednak tak wciągający ja rozgrywka sieciowa. Oprócz wersji na konsolę PlayStation 2, twórca i wydawca gry, firma Capcom zdecydował się na wydanie Monster Hunter na PSP. Niestety demo Monster Hunter nie jest dostępne co utrudnia zaznajomienie się bliżej z tą pozycją. Szkoda także, że Monster Hunter nie jest za free i dlatego by móc się z niej cieszyć trzeba ją kupić.

W Monster Hunter przenosimy się w wirtualny świat niczym z prehistorii, gdzie wcielamy się w pierwotnego człowieka, który bez komórek, pistoletów i innych nowoczesnych bajerów musi zmierzyć się z rzeczywistością. Oglądając trailer z Monster Hunter można zauważyć, że gracz oprócz innych rywali, będzie musiał zmierzyć się z dinozaurami i innymi potworami, niekoniecznie związanymi z tamtą epoką. Gra pozwala na zrzeszanie się graczy, a także doskonalenie swoich umiejętności, ale najważniejsze pozostaje wykonywanie powierzonych i czasem trudnych questów. Z tego powodu, zwłaszcza w rozgrywce single player przydają się kody do Monster Hunter.

Niestety nie ma Monster Hunter po polsku i powodów takiej sytuacji jest kilka. Brak Monster Hunter pl nie zaskakuje, gdyż gry od Capcom rzadko doczekują się polonizacji. Niestety nie istnieje również spolszczenie do Monster Hunter, co może utrudnić grę niektórym graczom. Więcej informacji o Monster Hunter za darmo uzyskacie oglądając wspomniany i dostępny na naszej stronie trailer. Jeśli lubisz gry w stylu Monster Hunter to pobierz inne tego typu pozycje dostępne w naszym serwisie. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monster Hunter