Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid: Portable Ops

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Metal Gear Solid: Portable Ops

     Metal Gear Solid: Portable Ops to popularna gra akcji na platformę Playstation Portable. Wydana w w maju 2007 roku przez Konami, stanowi część cyklu Metal Gear.


     Akcja rozgrywa się w latach siedemdziesiątych XX wieku w Ameryce Południowej w sześć lat po wydarzeniach z innej gry serii: Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Podobnie jak w innych odsłonach serii, rozgrywka polega głównie na pokonywaniu kolejnych planszy w taki sposób, by uczynić jak najmniej hałasu. Kierując zatem naszym bohaterem musimy pozostawać z dala od oczu wroga, unikać pułapek i alarmów. Tym razem, programiści jednak położyli nacisk na więcej akcji, a co więcej możemy teraz poruszać się dysponując oddziałem na miejsce samotnego bohatera. Do swojej dyspozycji mamy w dalszym ciągu całą kolekcję przedmiotów, które ułatwią nam przekradanie się przez nieprzyjazny teren. Elementem charakterystycznym nowej produkcji, jest także możliwość grania przez Wi-Fi, przez co zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca. Jedynym mankamentem dla mieszkańców kraju nad Wisłą, może być jednak brak odsłony Metal Gear Solid: Portable Ops po polsku.


     Materiał z gry poniżej.

­

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid: Portable Ops