Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid: Peace Walker

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.04.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Brak

Wymagania sprzętowe - Metal Gear Solid: Peace Walker

PSP
Opis - Metal Gear Solid: Peace Walker

Nowy tytuł Metal Gear Solid: Peace Walker to gra akcji przeznacozna na PSP, będąca kontynuacją Metal Gear Solid 3 sprzed kilku lat. Ponownie wcielamy się tu w postać Big Bossa, zaś fabuła przenosi nas do 1974 roku. Niestety, nie jest możliwy download Metal Gear Solid: Peace Walker w wersji demo, jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak gra prezentuje isę w praktyce, mamy na naszych stronach materiały wideo pokazujące zabawę.

Sam gameplay Metal Gear Solid: Peace Walker to gra akcji, w której musimy zarówno pokonywać wrogów, jak też i rozwiązywać stawiane przez producentów zadania. Nie zabraknie obu tych elementów. Czeka nas do eksploracji prawie sto pięćdziesiąt lokacji, gdzie Big Boss natknie się na wiele niebezpieczeństw i pułapek. Nie jest planowana wersja demo Metal Gear Solid: Peace Walker, dzięki której mógłbyś przetestować ten tytuł przed zakupem, jednak jeśli znasz poprzednie odsłony cyklu, możesz kupić ten tytuł w ciemno.
Najnowszy Metal Gear Solid: Peace Walker to kilka trybów zabawy – Quest, Time Attack, Timeless, Secret Puzzle. Dlatego też możesz grać tak, jak lubisz. Znajdujące się w galerii przy tym opisie grafiki z Metal Gear Solid: Peace Walker do pobrania pokazują Ci niektóre elementy zabayw, Jeśli chcesz, pobierz te screeny Metal Gear Solid: Peace Walker – świetnie pasują na tapety lub do zilustrowania fanowskich stron gry.

Ważnym miejscem w grze jest „Outer Heaven” – miejsce przeznaczone dla ludzi, którzy mają ocaleć z wojny atomowej. Trailer Metal Gear Solid: Peace Walker nie ukazuje go, jednak możesz sobie wyobrazić tajną bazę ukrytą gdzieś w dusznych dżunglach Ameryki Południowej. Warto zauważyć, że na potrzeby gry stworzono 3,500 nowych słów – jednak do ich poznania będziesz musiał zaczekać, aż gra trafi na rynek. Oczywiście trudno się spodziewać, aby Metal Gear Solid: Peace Walker był za darmo. Nie znana jest jak na razie cena sprzedaży tego tytułu. Wiadomo jednak, że nie istnieją żadne szczególne wymagania Metal Gear Solid: Peace Walker. Wystarczy mieć PSP i już można oddać się zabawie.

A czy powstanie kiedyś konwersja Metal Gear Solid: Peace Walker na PC lub inne konsole? Cóż, na razie nic na to nie wskazuje. Jeśli jednak tytuł ten odniesie sukces, może doczekamy się Metal Gear Solid: Peace Walker na PS3, a może także pojawi edycja Metal Gear Solid: Peace Walker na Xbox? Na razie jednak możesz pograć w Metal Gear Solid: Peace Walker wyłącznie na PSP.

Jak na razie brak planów wydania tego tytułu w Polsce, nie wiadomo wiec, czy ukaże się Metal Gear Solid: Peace Walker po polsku. Jeśli nie, przyda się znajomość angielskiego do zabawy, ponieważ z przyczyn technicznych nie jest możliwe zrobienie spolszczenia zmieniającego grę w Metal Gear Solid: Peace Walker pl. Jeśli jednak znajdzie się krajowy wydawca, o spolszczenie Metal Gear Solid: Peace Walker nie musimy się kłopotać.

Jak na razie galeria Metal Gear Solid: Peace Walker  to jedyne materiały z gry. Miejmy jednak nadzieję, że kolejne  będą ukazywać się w miarę zbliżania premiery zabawy. Pamiętaj, że każdy dostępny za free materiał Metal Gear Solid: Peace Walker znajdziesz na naszych stronach, więc odwiedzaj je często!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid: Peace Walker