Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 2159

Brak

Opis - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots na ps3 to najnowsza część słynnej serii gier akcji TPP stanowiących połączenie gry typu stealth i strzelanki – naszym zadaniem jest więc nie tyle pojedynek w bezpośrednim starciu, co raczej podchody, zasadzka, walka z ukrycia. Nowe części serii ukazują się wyłącznie na konsole, dlatego nie ukaże się Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots w wersji pc. Wbrew pogłoskom krążącym w świeci fani konsoli Microsoftu mogą też zapomnieć o Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots na xbox 360. Jedyną dostępną wersję Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots wydano również po polsku. W Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots pl, tak jak w oryginalnej wersji, wkraczamy już w nowoczesną rzeczywistość polityczną i technologiczną. Jest to jednocześnie pierwsza część serii, która ukazała się na PS3, co sprawia, że ten futurystyczny świat może być oddany z odpowiednią oprawą graficzną – aby się o tym przekonać, zobacz prezentujący Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots trailer (dostępny na naszej stronie lub przez wyszukanie Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots download trailer). Widzimy w nich wiele elementów zachowanych z poprzednich części gry, jednak wszystko to podano nam z zastosowaniem całkiem nowego engine’u graficznego, co widać zarówno w detalach postaci, jak i samych animacjach.

Podstarzały już nieco Snake wkracza w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots game w świat pełen Mechów i zaawansowanej technologii (zobacz screeny z Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots za darmo w naszej galerii lub szukaj innych przez wpisanie w wyszukiwarce Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots download screenshots).

W MGS3 pojawił się „bondowski” theme stworzony przez kompozytora Norihiko Hibino, który stał się sławny wśród fanów gry i nie tylko, podobnie jak cały soundtrack współtworzony przez Harry’ego Gregson-Williamsa. W Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots za free możemy posłuchać świetnych utworów z nowego soundtracku (początkowy „Love Theme” stworzony przez Nobuko Toda śpiewa Jackie Presti). Dwupłytowe wydanie rozprowadzone poza grą zostało też włączone w limited edition „czwórki”. Dodatkowa płytka Blu-Ray w limitowanej wersji oprócz soundtracku zawiera także dwa filmy dokumentalne pokazujące kulisy tworzenia MGS4. W grze możemy sobie trochę pomóc wprowadzając kody – w sieci znajduje się ich pełna lista (szukaj Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots cheats).

W Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots gameplay podobny jest do tego z poprzednich części, został jednak wzbogacony o kilka elementów, na wykorzystanie których pozwala nowa konsola. W zabawie pomaga nam też zakładany na oko Solid Eye System, który skanuje całe otoczenie i przekazuje informacje Snake’owi, co – jak łatwo się domyślić – okazuje się bezcenne na polu walki. Nasze „podchody” w najnowszej części MSG są już zupełnie inne niż w tropikalnej dżungli – tym razem poruszamy się na terenie miasta (czy raczej tego, co kiedyś nim było) wśród uzbrojonych w nowoczesną technologię żołnierzy i mechów. Zobacz gameplay w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots online na filmie dostępnym na naszej stronie, w którym widzimy nowego Snake’a i jego dobrze znane fanom serii nawyki.
Przypominamy też, że zbliża się wielkimi krokami premiera Metal Gear Solid 5 (zapowiedziana przez Microsoft na E3 2009 w czerwcu).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots