Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Kojima Productions
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Metal Gear Solid 4

     Metal Gear Solid 4 (często skracany do MGS4) to popularna gra akcji na platformę Playstation 3. Wydana w czerwcu 2008 roku przez Konami, stanowi kontynuację cyklu Metal Gear.

     Znów wcielamy się w dobrze znaną postać Solid Snake'a, który tym razem próbuje powstrzymać działania niejakiego Liquida, który chce przejąć kontrolę nad nanotechnologią. Świat potrzebuje naszej pomocy.

     Wśród wielu nowinek, w grze zetkniemy się także z wieloma retrospekcjami, w których będziemy mieli okazję powrócić do wydarzeń z wcześniejszych części. Dodatkowo jako pomoc otrzymujemy cały szereg technologicznych usprawnień, począwszy od nowego stroju kamuflującego, przez opaskę wyostrzającą wzrok, aż po małego robota operacyjnego MK II.

     Poniżej znajduje się trailer do gry.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid 4