Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid 3: Subsistence

Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 2173

Brak

Wymagania sprzętowe - Metal Gear Solid 3: Subsistence


Opis - Metal Gear Solid 3: Subsistence

Metal Gear Solid 3: Subsistence na ps2 to kolejna część słynnej serii gier akcji TPP stanowiących połączenie gry typu stealth i strzelanki – naszym zadaniem jest więc nie tyle pojedynek w bezpośrednim starciu, co raczej podchody, zasadzka, walka z ukrycia. Subsistence jest właściwie rozbudowaną wersją Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Nowe części serii ukazują się wyłącznie na konsole, podobnie Subsistence - dostępny wyłącznie na PS2 (nie wydano wersji Metal Gear Solid 3: Subsistence na xbox). Grę Metal Gear Solid 3: Subsistence wydano również po polsku. W Metal Gear Solid 3: Subsistence pl poruszamy się wśród zróżnicowanego radzieckiego krajobrazu, kontynuując przygodę z części Snake Eater (zobacz trailer Metal Gear Solid 3: Subsistence free na naszej stronie lub szukaj w sieci Metal Gear Solid 3: Subsistence download trailer).

Subsistence jest kontynuacją Metal Gear Solid 3: Snake Eater i wprowadza dodatkowe misje. Główną, rewolucyjną zmianą jest jednak co innego – mianowicie wprowadzenie trybu rozgrywki sieciowej, znanej odtąd jako Metal Gear Online. Dodatkowo można na nowo przeżyć pojedynki z bossami dzięki dostępnemu z poziomu menu Duel Mode. Czekają nas również dodatkowe emocje związane z kolejnymi etapami trybu Snake vs Monkey. Z kolei w Demo Theater będziemy mogli zająć się kwestią kamuflażu naszego bohatera.

Słynny jest też w Metal Gear Solid 3: Subsistence początkowy theme stworzony przez kompozytora Norihiko Hibino, który w stylu filmów o Bondzie wprowadza nas w klimat gry, równie klimatyczny jest też w Metal Gear Solid 3: Subsistence cały soundtrack (współtworzył go zdobywca licznych nagród, Harry Gregson-Williams).
Choć nie wydano Metal Gear Solid 3: Subsistence na pc, w wersji konsolowej istnieją kody, których możemy użyć, by ułatwić sobie rozgrywkę – zobacz w opisie części „Snake Eater” link po prawej stronie lub szukaj w sieci Metal Gear Solid 3: Subsistence cheats. Posiadaczy playstation 3 znających Metal Gear Solid 3: Subsistence zachęcamy do zakupu MGS4. Prawdziwi fani Metal Gear Solid 3: Subsistence kupią ps3 choćby tylko po to, by zagrać w kolejne części kultowej serii. Tymczasem zobacz gameplay wprowadzającego nowe widoki kamery Metal Gear Solid 3: Subsistence za darmo na naszej stronie. Gra rozprowadzana jest w pakiecie zawierającym również poprzednie, uaktualnione części serii sprzed lat (dwie pierwsze gry).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid 3: Subsistence

dodał: ~sdad , 23.02.2010

lol mi9 tz