Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Konami
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Metal Gear Solid 3: Snake Eater

     Metal Gear Solid 3: Snake Eater (często skracany do MGS3) to popularna gra akcji na platformę Playstation 2. Wydana w w marcu 2005 roku przez Konami, stanowi część cyklu Metal Gear.


     Akcja rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku w fikcyjnym lesie deszczowym leżącym na terenie Republik Sowieckich. Podobnie jak w innych odsłonach serii, rozgrywka polega głównie na pokonywaniu kolejnych planszy w taki sposób, by uczynić jak najmniej ­hałasu i pozostać niewykrytym. Kierując zatem naszym bohaterem musimy pozostawać z dala od oczu wroga, unikać pułapek i alarmów. Do swojej dyspozycji mamy rzecz jasna całą kolekcję przedmiotów, które ułatwią nam przekradanie się przez nieprzyjazny teren. Elementami charakterystycznymi dla Metal Gear Solid 3: Snake Eater, są konieczność zdobywania pożywienia, a także bardzo starannie opracowany system walki wręcz.


     Materiał z gry poniżej.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

dodał: ~Holek vIp , 03.10.2010

dibra gra