Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Wojna w Europie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Opis - Medal of Honor: Wojna w Europie

Medal of Honor to bez wątpienia jedna z najlepszych serii gier komputerowych osadzonych w realiach II wojny światowej, z którą może konkurować jedynie Call of Duty. Początków tej serii można się doszukiwać na konsoli PlayStation, jednak to dopiero wersja na komputery przyniosła jej zasłużony sukces. Po krótkiej przerwie gra znów powraca na konsole dzięki czemu możemy zagrać w Medal of Honor: European Assault na PS2. Gra zyskała sporo ulepszeń w porównaniu do poprzedniczki i wciąż trzyma wysoki poziom. Niestety nie ma demo Medal of Honor: European Assault i by móc cieszyć się z tej gry trzeba ją kupić. Nie ukazało się także Medal of Honor: European Assault po polsku, niemniej jednak tytuł ten znalazł wydawcę w naszym kraju, którym zostało EA Polska. Brak Medal of Honor: European Assault pl nie powinien jednak zmartwić graczy, gdyż jak na klasyka FPP przystało, nie o czytanie dialogów tutaj chodzi.


Medal of Honor: Wojna w Europie na PS2 opowiada losy porucznika Williama Holta, w którego się w niej wcielamy, a który ma za zadanie pokrzyżować plany nazistom i zmienić oblicze II wojny światowej, przechylając szalę zwycięstwa na stronę aliantów. Gra składa się z czterech głównych kampanii, osadzonych na najważniejszych frontach, najkrwawszego konfliktu w historii. Część z nich prezentuje Medal of Honor: European Assault trailer, który znajdziecie na naszej stronie. Oczywiście trailer z Medal of Honor: European Assault jest za free. Tym razem gracz będzie miał zatem okazję walczyć we Francji, Belgii, Związku Radzieckim, a także w Północnej Afryce. W każdym z tych miejsc gracz będzie musiał wykonać różne zadania nie sprowadzające się tylko do walki. Holt będzie musiał także zadbać o wykradanie dokumentów, czy choćby eksterminację ważnych osobowości. Za swoje poczynania można być nagrodzonym złotym medalem. Gra nie jest zbyt trudna, ale czasami można wykorzystać kody do Medal of Honor: European Assault, które pozwolą na uzyskanie dostępu do wielu bonusów. Tego typu dodatki do Medal of Honor: European Assault są do pobrania z naszego serwisu. Pobierz Medal of Honor: European Assault kody i ułatwiaj sobie grę.


W grze zadbano o realizm i dlatego będziemy mogli w niej wziąć udział w wielu ważnych kampaniach historycznych i postrzelać trochę z wiernie odwzorowanych broni, których w grze jest sporo. Gra jest również dopracowana pod względem technicznym dlatego nie jest potrzebny żaden patch do Medal of Honor: European Assault. Gra działa na podrasowanym silniku graficznym, znanym z poprzedniej odsłony i prezentuje się wyraźnie lepiej. Tytuł naprawdę godny polecenia. Przypominamy o dodatkach do Medal of Honor: European Assault za darmo dostępnych na naszej stronie. Mogą się one przydać i szkoda tylko, że download Medal of Honor: European Assault w wersji demonstracyjnej jest niemożliwy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Wojna w Europie

dodał: ~Hartoor , 24.10.2010

to najlepsza gra na świecie