Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor: Frontline

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: DreamWorks Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Opis - Medal of Honor: Frontline

Medal of Honor: Frontline na PS2 to pierwsza część serii, która ukazała się na tą konsolę i na pewno nie rozczarowała jej fanów. Tytuł ten stanowi połączenie tego co znaliśmy z PlayStation, oraz tego co zdobyło uznanie milionów graczy na PC. Areną zmagań znów stają się fronty II wojny światowej, które dzięki grze możemy bliżej poznać. Niestety nie ma Medal of Honor: Frontline pl, ale i tak gra znalazła wydawcę w naszym kraju. Spolszczenie Medal of Honor: Frontline jest jednak zbędne, gdyż gra sprowadza się raczej do walki niż czytania dialogów. Oczywiście Medal of Honor: Frontline nie jest za free i by móc się cieszyć z tej gry należy ją kupić, ale naprawdę warto to zrobić, zwłaszcza gdy nie ma demo Medal of Honor: Frontline.


W grze wcielamy się w porucznika Jimmy’ego Pattersona, który rzucony w wir walki będzie musiał zmierzyć się z nazistami. Gra podzielona jest na sześć dużych misji, podzielonych na mniejsze, które zapewniają kilka godzin rozgrywki na dobrym poziomie. Gra bardziej przypomina poprzednie części znane z PSXa i tak przed każdą misją w formie briefingu otrzymujemy rozkazy, które musimy wypełnić. W razie trudności zawsze mogą pomóc nam kody do Medal of Honor: Frontline, które pozwalają na uzyskanie szeregu bonusów, obniżających poziom trudności gry. Kody do Medal of Honor: Frontline za darmo znajdziecie w naszym serwisie. Frontline to dopiero czwarta odsłona serii, dlatego nie ma co od niej wymagać takiego realizmu i zaawansowania, jak od najnowszych części. Gra ta jest trochę za bardzo arcadowa i niektórych fanów strzelanek wojennych może to razić. Niemniej jednak download Medal of Honor: Frontline, czy zakup tej gry powinien być obowiązkowy zwłaszcza dla fanów serii. W grze możemy przeżyć sceny znane z np. Szeregowca Ryana i wziąć udział w fantastycznie zrealizowanym lądowaniu na plaży Omaha, by wreszcie usiąść za sterami nazistowskiego samolotu. Zarówno grafika jak i dźwięk w grze stoją na dobrym poziomie. Zwłaszcza co do tego drugiego elementu nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Więcej informacji na temat gry zdradza trailer z Medal of Honor: Frontline, który możecie znaleźć na naszej stronie. Przypominamy, że jeśli będziesz miał problemy w jakimś miejscu to pobierz Medal of Honor: Frontline kody, dostępne w dodatkach do tej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Medal of Honor: Frontline

dodał: ~sssss , 02.05.2013

super gra

dodał: ~bez_imienny , 12.04.2012

mam tom grę jest ona naprawdę warta uwagi

dodał: ~zbynio , 12.01.2011

gra godna poświęcenia

dodał: smieszny12345 , 09.11.2010

super gra\\\n\n

dodał: ~wow , 22.01.2010

beznadziejne